DARE | Jak działamy?
Producent sprzętu do Crossfitu, treningu funkcjonalnego i siłowego
proces produkcji klatek, indywidualny projekt klatki, indywidualny projekt riga, personalizacja klatek, montaż klatek, montaż rogów, klatki do boxów crossifowych
154
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-154,mkd-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,mkd-theme-ver-1.9,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Jak działamy?

Indywidualny projekt

Każdy rig jest inny i każde pomieszczenie jest inne. Dlatego przed przystąpieniem do produkcji ustalamy jakiej klatki potrzebujesz, jaka ma być jej konstrukcja i jak ma ona być zamontowana w pomieszczeniu. Przygotowujemy dokładną wizualizację samej klatki i jej ułożenia w Twoim lokalu w narzęziach CADowskich, by wziąć pod uwagę wszystkie istotne czynniki, takie jak ciągi komunikacyjne, filary, wnęki w pomieszczeniu czy choćby umiejscowienie klimatyzatora i byś miał pewność, że efekt finalny będzie taki jak oczekujesz. Na podstawie tak przygotowanego projektu tworzymy dla Ciebie wycenę produkcji i montażu klatki.

PERSONALIZACJA BOXU

Z dumą nosimy Twoje barwy! Jako jedyni w Polsce personalizujemy klatki. Wybierz kolor profili pasujący do kolorystyki Twojego klubu lub upodobań, powiedz czego chcesz, a my za pomocą lasera CNC wytniemy w stali dowolny kształt. To może być logo klubu, Twoje inicjały, sygnet? ogranicza nas tylko powierzchnia materiału. Zobacz co możemy dla Ciebie stworzyć.

 

Całkowicie za darmo!

Produkcja

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze klatki są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klatka to najbardziej niebezpieczny sprzęt w klubie, dlatego nasze produkty projektujemy i produkujemy z myślą o bezpieczeństwie zawodników. Stosujemy fabrycznie wzmacniane grubościenne rury ciśnieniowe, by wytrzymywały duże obciążenia, dbamy o usunięcie wszystkich ostrych krawędzi. Przykładamy dużą wagę do detali. Dlatego otwory w profilach wycinamy maszynami CNC, których margines błędu to 0.1 mm. Wiemy jak ważne są detale, dlatego dbamy o elementy wykończeniowe. By zwiększyć wytrzymałość wierzchniej warstwy na obicia przed malowaniem proszkowym piaskujemy wszystkie elementy by wygładzić powierzchnię, a na końcu utwardzamy malowane elementy.

Montaż

Solidny montaż jest tak samo ważny dla bezpieczeństwa ćwiczących, jak jakość samej klatki, dlatego robimy to z niezwykłą starannością. Stosujemy podwójne zabezpieczenia przed rozkręceniem klatki, używamy kotew chemicznych do mocowania klatki, używamy profesjonalnych laserowych narzędzi pomiarowych by idealnie umiejscowić klatkę. Taka dokładność wymaga czasu, dlatego montaż naszych klatek trwa od 8 do 10 godzin. Efektem jest gotowe do ćwiczeń pomieszczenie, które oddajemy właścicielowi do użytkowania ze spokojem.

Oddzwonimy
w ciągu 24 h